One way or another


Šodien parunāsim par dzīvi.Par tās jēgu , domu un.. Nu jā, patiesību sakot, ko tur daudz runāt? Dzīve ir dzīve (uzreiz galvā uzplaukst slavenais pantiņš "life is life *dadadadadam*"), un tāda kāda ir tā, ne mums lemt, kaut arī, mēs esam tieši tie, kas to padara tādu kāda tā ir. Var teikt īsāk- dzīve ir dzīve, bet to es jau teicu. Tātad- rakst  būs par , nē, ne par dzīves atklāšanu un citas sfēras iegrimšanas teorijām utt, bet gan par svarīgāko manā dzīve- iedvesmu.

Mani iedvesmo- kaķēni, saulīte, jūriņa, mājiņas vienādas uzceltas blakus, smukas pogas uz mazo meiteņu kleitiņām, kurpītes mazo bērnu veikaliņos, pērlītes, lentītes un viss viss jaukais uz šīs planētas.
STOP, nolaižamies uz zemi- kā , kas tāds var patiesi iedvesmot uz ko augstāku?Uz ko cēlāku, skaistāku - kopumā vienkārši cēlāku? Mans pamata iedvesmotājs jau bieži šeit atgādinātā Agnese Kleina.Nē, neiedvesmo kā cilvēks, bet kā personība.Nezinu viņu, bet varu pateikt, ka man patīk tās attieksme pasaulei un tās drosme būt ne tāda kādi esam mēs- pelēkā masa, bet pagadiet, vai tad pelēkā masa jau nav kaut kas?Labi, neiedziļināšos pārāk dziļi šajās pārdomās, tik atstāšu jūs vientulībā ar savām pārdomām par tieši šīm lietām.

Iedvesma, akk, skaistā un nenotveramā! Nesen es uzzināju par pasākumu, kuru rīkotu "sarunu vakaru" par tēmu "uzdrīkstēties būt citādam" uz uzminiet, kas rīko? Jā, Agnese Kleina- tas nozīmē- ka tev tur ir jābūt!
Kā arī man radās iedvesma uz latviešu ornamentiem , padomāju es "kāpēc neiešūt telefona maciņos ko tādu skaistu ar ornamentiem *blablabla* un tam ir jāsanāk smuki!"
Labi, te būs tas, kas man izdevās.

Today let's talk about life.About its meaning, and the idea.. Well, truth , there's a lot to talk about? Life is life (once in the head flourishes in the famous couplet "life is life * dadadadadam *"), and this is not the one topic for us to decide, though, we are just the ones that make it such as it is. It can be said short-life is a life. So the article is about, no, not about life or discovery and other areas of subsidence theories, etc., but about the most important in my life-inspiration.


Inspiration, ahh, beautiful and elusive! Recently I found out about the event, organized by the "evening conversation" on the topic of "dare to be different 'to guess which hosts? Yes, Agnes Klein-it-means that you have to be there! As well I got the inspiration to Latvian ornaments, I thought, "Why not make some mobile phone case with beautiful ornaments * blablabla * and that must look cute together!" OK, here's what I managed.
 xoxo Em.

22 komentāri:

 1. I LOVE your blog...Great photos!Really enjoying:)FOLLOW YOU NOW! Please check mines If you want we can follow also with facebook?
  Come back soon to visit my blog, I'll be waiting for you!!

  AtbildētDzēst
 2. so cute!

  http://inspiredbyfashionlook.blogspot.it/

  AtbildētDzēst
 3. Great blog, so I'm a New follower on GFC =)

  AtbildētDzēst
 4. Thanks so much for your comment on my blog. Following you now =)

  http://www.facebook.com/pages/Le-Petit-Plastique/473640259360447

  http://lepetitplastique.blogspot.com/

  AtbildētDzēst
 5. Lovely pictures! Great post :)


  Would you like to follow each other on GFC and Bloglovin'?
  xoxo
  Ankita
  Makeup, Style and Sugar

  AtbildētDzēst
 6. Wow!! What a beautiful blog. I like very much your articles, your photos and your style, I have followed you via gfc . I have also a blog http://ouicestelsa.blogspot.com/ and I hope we can follow each other~~

  AtbildētDzēst
 7. i like the last pic case :) very beautiful work!

  visit my blog ^^
  www.luchluchcraft.blogspot.com

  AtbildētDzēst
 8. amazing blog!
  what do you think about to follow eachother?

  I whish you a Magic day!
  A kiss from a SPARKLE ROME!!
  Federica
  smartchicdietreadbooksandfly.blogspot.it

  AtbildētDzēst
 9. Thank you sooo much!
  Follow back :-)
  Happy Time and a nice Day!

  xoxo Kira

  AtbildētDzēst
 10. Thank you so much for your lovely comment on my blog and for following! I've just returned the follow :) X

  http://www.positiveluxury.com/2013/01/david-gandy/

  AtbildētDzēst

Nodrošina Blogger.