Here comes the plastic beauty


Lai šodiena kļūtu produktīvāka es izlēmu jūs iepazīstināt ar vienas igaunietes daiļŗadi. Helene Vetik ir ne tikai blogere (tās blogu var atrast šeit), bet arī dizainere un art director, īsumā- cilvēks ar neierobežotām iespējām tieši šajā art jomā. Ir daudz lietu, kuras varētu izstāstīt saistībā ar šo sievieti, kā piemēram, tieši viņa veidoja fotosesiju QooQoo kolekcijām un arī daudz ko citu, bet šoreiz parunāsim par viņas izveidotajiem gredzentiņiem.Šie gredzeni bija viņas suņa maziem prototipi jeb viņa iedvesmojās no sava suņa. Smieklīgi? Nedaudz, bet rezultāts ir satriecoš. Iegādāties šos mazulīšus var etsy  un kādu laiku varēja iegādāties arī "Paviljonā", bet neesmu pārliecināta vai šobrīd tie ir pieejami tur.

Kā arī turpinot plastika tematu gribu Jums parādīt nesen atrasto Esty mājaslapu, kurā viena meitene vārdā Jennifer Loiselle pārdod satriecošas rotas gan kā galvas rotas, gan arī kā auskarus un kaklarotas. Drīzumā arī es pasūtīšu kādu skaistu lietiņu no turienes. Kā arī nesen uzzināju, ka arī Agnese Kleina ir iegādājusies kādu tās darbu. Šeit var ieskatīties kā viņa nēsāja šos darbiņus- šeit, šeit un arī šeit. Tākā jāatzīst, ka briti zin jēgu aksesuāriem, jo tieši no Londonas ir šī jaunā un talantīgā māksliniece.

Just to make sure that this day will be productive I decided to make some post about the stuff you may like to buy or maybe just see and find out. So i am introducing you to fresh fashion blogger- Helene Vetik. She is not just some blogger but she is also a fashion designer, art director and etc. So she made a new accessory collection were you can find these adorable rings with dogs! Yess, dogs! Aren't they adorable? So, she made them cause she got inspired by her dog. You can get these in  her etsy shop. Also you may buy these in Paviljons, but I am not sure that there still is this rings..

And continuing topic about plastic stuff- i am introducing you to this lovely London girls Jennifer Loiselle art works as the plastic crowns and all other beautifull stuff that already tryed latvian blogger Agnese Kleina. So here is her otfits with this accessories, you may get ideas from her- here, here and also here! So as I am going to buy one of these then i just must say that it is my this summers must have.


And a film that inspired me a lot- The Great Gatsbyxoxo Em.

6 komentāri:

 1. Hi, cool blog.. rings are inredible i wanna it! :D sure we can follow each other, I start following you via gfc, if you will follow me on gfc and bloglovin I'll follow you via bloglovin as well :)
  Kiss!!
  http://lauracabana.blogspot.com.es/

  AtbildētDzēst
 2. Love these rings, they look awesome :) x

  AtbildētDzēst
 3. Hey, I just found your blog and so glad I did. I've really enjoyed reading through it!
  Following you now on GFC, twitter & bloglovin. Hope to stay in touch x

  http://ditsysprinkles.blogspot.co.uk
  xxx

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. hey sweatheart! Thank you for your kind words! I will follow you too everywhere i can! xx

   Dzēst

Nodrošina Blogger.