kiss kiss kiss kiss

03:51

Cik tas neskanētu bērnišķīgi- skaistums slēpjās visā. Mājās, debesīs, kokos , puķēs un arī cilvēkos, kaut arī to ir grūti pamanīt, bet tomēr katrā ir savs skaistums. Šodien ieraksts nebūs vairāk par to, kas ir skaisti izskatā , bet gan, kas ir skaisti ikdienas lietās. Teorētiski, var teikt, ka padalīšos ar 5 faktiem par sevi. Vienmēr bija plānos ko tādu ierakstīt, kas atspoguļotu vairāk iekšējo pasauli.

1. Mana mīļākā fima ir Moulin Rouge, es zinu no galvas visus dialogus un no galvas visas dziesmas no šīs filmas.
2. Mans mīļākais dziedātais ir Robby Williams, bet mīļākā dzidātāja ir Lana del Rey, bet tākā esmu cilvēks, kurš klausās visu no repa līdz r'n'b, tad nu es klausos arī visu pārējo.
3. Mans lielākais sapnis ir aiziet mierīgi uz Chanel veikalu Parīzē un iegādāties somu 2.55 un Chanel klasisko žaketīti.
4. Es vienmēr vēlos sākt rakstīt grāmatu (vienmēr viena doma virmo galvā), bet nekad nevaru saņemties to iesākt un vel, ja es to kādu dienu sarakstīšu, tad arī to ilustrēšu pati.
5. Man prasīja daudz drosmes un iecietības, lai sāktu rakstīt šo blogu, kurš ir ļoti svarīgs man. Katrs sekotājs un lasītājs nozīmē man daudz.
6. Man patīk šūt un veidot dažādas lietas. Man riebjās, kad paštaisītās lietas izskatās lēti , nekvalitatīvi un ka uzreiz pamana, ka tas ir paštaisīts. Riebjās tas patētisms, tāpēc rokdarbu tirdziņos esmu ļoti prasīga, lai ko iegādātos. Un , kad pati taisu, cenšos iegūltīt visvairāk spēka un darba, lai tas izskatītos patērētā laika vērts.

It may sound childish but beauty is everywhere. At home, in nature, in flowers and even in every person on this planet. Maybe it is hiding somewhere deep inside. Todays topic will be about me, yep, not about the beautiful art, fashion and personal style.But just about some interesting facts about me (they maybe will not be that interesting, but i will give it a chance).

1. My favourite film is Moulin Rouge (that is how real love look!), i know every scene, every song in my mind and also i imagine my self in stead of the Satine.. yeah, awkward.
2. My favourite  singer is Robby Williams and this summer he is going to come to Vilnius and i with my sister are going to his concert, also my loved singer Lana del Rey is going to be in Latvia this summer.
3.My biggest dream is going to Chanel boutique and buy Chanel bag 2.55 and classic Chanel jacket in first Chanel boutique in Paris.
4.I always dreamed to write my own book, i have even ideas what to write about, but soon or later i will begin doing it.And pictures i will be doing by my self too, so i hope i will do it some day. 
5. I dreamed about blog about 2 years and this winter (in december) i made one (as you can see now), and when i will gain 200 followers i am going to make giveaway. 
6. I love sewing, craft and everything diy, but i hate when it look cheap and easy made, i love sewing hard skirts and accessories. So when i do something, i do it with love and with idea to make it look good and like from shop bought.


 Lūk , tik gari mati man bija pirms es viņus apgriezu īsus jo īsus. / This how my hair looks before i cut them short as you see in next pictures.
Headband- diy / Galvasrota jeb stīpiņa- paštaisīta
Jumper- H&M / Džemperis- H&M
Shirt- Andele Mandele/ Krekls- Andele Mandele


Lipstick- Farmasi 04 / Lūpu krāsa- Farmasi O4
Shirt- H&M / Krekls- H&M
Chain - Andele Mandele / ķēdveidīga kaklarota- Andele Mandele
Coat- United colors of benettton/ Jaka- United colors of benneton

kiss, kiss, kiss, kiss
xoxo Em.

9 komentāri:

 1. interesting post, i like how you write about beauty and i agree with you - it's in so many places, and it's waiting to be found~
  you seem like a very creative person, that's so cool! hope you'll show here some of your creative writing and crafts? would be nice ^^
  also i have to say - red lipstick really suits you!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. OMG, I am so happy that you write something to me!
   happy, happy, happy!
   And thanks , i never get used to red lipstick, but everyone say that it suits me, so..
   I already have posts with my works! Maybe you will check them some day :)
   kisses!

   Dzēst
 2. love red lippies :))

  thanks for visiting my blog. i am following back :)

  http://pinkposhandperky.blogspot.com/

  AtbildētDzēst
 3. You look great with redlips. Very pretty! <3
  Looking forward to more post! <3

  -Vivi
  Vibabiix.blogspot.com
  Vibabiix.tumblr.com
  facebook.com/vibabiix
  twitter.com/vibabiix

  AtbildētDzēst
 4. nice post really!

  xx
  FashionEvELand | FEEL

  AtbildētDzēst

Nodrošina Blogger.