BABY IT IS COLD OUTSIDE


Kā jūs redzat mūsdienu pilsētnieci? Un kā jūs redzat šo mūsdienu pilsētnieci ziemā? Šodien ejot pa ielu man tik sanāca nobrīnīties par visām garāmgājēju variācijām. No pelēkajiem līdz košajiem toņiem. No "neērtajiem" augstpapēžu brīnumiem līdz ērtajām Ugg variācijām no adītajiem līdz parastajiem (visos toņos un izmēros).Kā arī cepures un šalles. Vieni tās uzmet nesasienot, otri nevelk nemaz. Tad nu es sapratu, ka esmu starp tiem, kas dod priekšroku ērtībai un tā, lai zem jakas, kā saka, būtu mini "radiators", lai būtu silti jo silti, bet tomēr. Šodien es piedāvāju ieskatu manā vismīļākajā Pre-Fall 2013 kolekcijā, es burtiski nevarēju novērst acis no šīs 3.1. Phillip Lim kolekcijas. Tā ir ideāla. Esmu sajūsmā par lakotajām ādas jakām visās košākajās un "bagātajās" nokrāsās no zelta līdz zila safīra toņa. Kā arī zeltainie kostīmi, kuri pieskaņoti ar "nike air" tipa botām, kuras ir detalizētas ar aitas vilnu. Es nevaru neslēpt savu sajūsmu par krāsu kombinācijām un kopēju kolekcijas izskatu. Nebūtu nekā par ko es nebūtu sajūsmā šajā kolekcijā.

How you imagine city girl? Now how you imagine this girl in winter? Today when I was walking trought the streets I tryed to understand what do people wear in this cold, cold winter. There was everything from gray to bright colors. From "uncomfortable" strange high- heels to comfy Ugg shoes in all colors, types and sizes. There were people with hats and with out them. However, I am one of these who loves to be in warm, in comfy zone and never feel cold under clothes. Today I am offering you to see this my most loved Pre Fall 2013 collection that I am absolutely in love from 3.1. Phillip Lim. Like I have no words to describe how much I love everything about this collection. Cropped satin biker jacket with embroidery that appeared to sprawl out of its shoulder seems like moss trought cracked concrete or a peeling print - print on dress suggest that Lim started street-level and worked his way up. Everything in this collection is pure art. All the colors and all the prints and golden deatails are just flawless.


Un nobeigumam mans nelielais MUST HAVE no 3.1. Phillip Lim (viss iekļautais ir no jaunās kolekcijas), bet kosmētika ir Mac.

And for the end here will be my small MUST HAVE form 3.1. Phillip Lim (everything in this collage is from new collection), but cosmetic is from Mac.


xoxo Em.

4 komentāri:

Nodrošina Blogger.