Dear ladies.. Miss Coco.

12:43
Kad man ir bēdīgi es domāju par visu to skaisto, kas mums valda apkārt. Par visu to skaisto, kas ir, būs un notiek. Dzīvo kas ir un kas rodās. Viena no skaistākajām lietām, kas ir mūsu pasaulē ir augstākā mode jeb Haute Couture. Nevainojamas detaļas, izteiktas formas, figūras, mākslas darbi uz auduma un cilvēka ķermeņa. Kā otrā āda, Tu pat to nejūti.

Varētu parunāt par ko tik ģeniālu kā Koko Šanelu un es atceros par vienu savu ļoti vecu rakstu par viņas ģeniālajām somām, par viņas ģeniālo vēsturi un viņas turpinātāja Karla Lāgerfelda kolekcijām šeit un šeit, kā arī par to dienu, kad Koko gribēja nedaudz jūras.. Bet šodien es gribētu piesaistīt jūsu uzmanību tieši tam ko mēs saucam par Koko ikonu. Viņas žaketēm un svārkiem. Īsāk sakot, viss skaistais un elegantais, maigais un sievišķīgais. Divu pogu žaketes, iedvesmotās no vīriešu militārā ietērpa, kā pretstata manifest korsetēm un garajam kleitām.. Ienāca pasaulē Koko Šaneles žaketes.Everytime I am sad I think about everything beautiful, that is around us. About everything that is and that will be. About everything that is alive and going to be. And most beautifull think human mind can understand and see is Haute Couture. Details, fabrics, story that every peace is telling us is more than fairytale. It is story without ending, music without sound. It is your second skin, your fifth element.

I could tell you story about genius Coco Chanel, but I already wrote about her a lot of times , about her amazing icon bags, about her history and about new eras Chanel hause icon and genius Karl Lagefel and his new collections here and here, and also about days when Coco wanted a little bit more of sea.. But today I will show you the story about her icon suits. Feminine, elegant and yet so simple and you can almost hear them singing "we are the one, we are elegance, we are supreme". Two buttons on jacket that is inspired from militar man suit of 1930's and dresses that is shorter and no corsets, for ever. That is what we call icon. The only one, Coco Chanel.

xoxo Em.


8 komentāri:

 1. such nice coats
  keep n touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  AtbildētDzēst
 2. Vienmēr ir gribējies tāda tipa žaketīti ar modernu piesitienu, bet nekur nevaru atrast tieši tādu, kā gribas. Tāpēc atliek tikai skatīties uz šaneļiem un pie sevis priecāties :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Arī tiesa, bet mūsdienās ir tik daudz (!!!) dažādu repliku. No zaras līdz H&M cenšās pārņemt galveno ideju un pārveidot lētākā veidā. :))

   Dzēst
 3. She is amazing, woman who was poor,sad and from all that she made empire.
  Thank you for kind words about my blog. Following you, hope you will follow back and I need to to say I always love when I see someone from Latvia on my blog. It is one of the most beautiful country in the world :)

  Love xxx


  Overpowered

  AtbildētDzēst
 4. Coco Chanel really was amazing, love the pictures!

  http://wonderfulandweirdbeautyandlife.blogspot.co.uk

  AtbildētDzēst

Nodrošina Blogger.