SPRING 2015

Ļoti sen jo sen neesmu taisījusi jauno pasaules dizaineru pārskatu. Un lūk, pasērfojot un palasot par jaunajām Spring ready-to-wear 2015 gada kolekcijām es sapratu, ka īstenībā tur ir tik daudz kā skaista! Es vēlētos parādīt Jums dažas kolekcijas, kuras man bija īpaši mīļas un patīkamas, un vairāk atbilstošas manai gaumei.

I really long time ago wrote about not so famous brands and now I decided to write about few Spring ready-to-wear 2015 collections. That i absolutely love and I would like to wear everything from it too. So here will be small review about collections that I like.

"A.C.L."While Andrea Lieberman usually does clean, contemporary American sportswear, this season found her tapping into a more feminine mood.Loosely inspired by Italian cinema of the 60's, the A.L.C. designer showed flouncy long-sleeve frocks that conveyed modern romance in vibrant florals. 


Kamēr Andrea Libermans parasti veidoja tīras un ļoti ikdienišķas Amerikāņu sporta drēbes, šajā sezonā viņš "iekāpa" vairāk sievišķīgajā noskaņojumā. Iedvesmojoties un 60to gadu Itāļu filmu tērpiem, A.L.C. dizaineri parādijā gara izmēra kleitas ar košām puķēm un interesantām formām un piegriezumiem."Alecander Lewis"


 London based Designer this season decided to make bright and shinny collections. This season this collection is not just amazingly bright but even include in it self peaces with long skirts, jupers and blazers!

Londonā dibināts dizaineris šajā sezonā izlaida ļoti spīdīga auduma un košu krāsu kolekciju. Šajā sezonā tajā ir ne tikai ļoti košas krāsas, bet arī sevī iekļaujās gari svārki , džemperi un daudz jo daudz nēsājamu lietu!


"Angelos Bratis"


 This feminine and light fabric look dresses is absolutely perfect for summer looks. I really love that there is no bright colours and that this is really light and pretty fabric.

Ļoti sievišķīgas un maigas krāsas kleitas, Kā perfekti vasarai un ļoti skaistas krāsaas un ļoti vieglas struktūras audums!


"Apiece Apart"

My most favourite collection of them all is this one. Really unique and urban style for city girls, I really love this collection and pretty colours of it and sunglases (!!) i love, love, love them!

Mana vismīļākā kolekcija ir tieši šī. Ļoti unikālas formas un pilsētnieciskas formas un tērpi. Tieši šādas kādas der pilsētnieciskajām meitenēm un tās krāsas.. Un tās saulesbrilles! Es mīlu, mīlu, mīlu tās!

xoxo Em.

3 komentāri:

 1. they all look very nice!

  octobergraves.blogspot.com
  instagram.com/octobergraves

  AtbildētDzēst
 2. Nice post, love it!

  PS: I follow you on GFC, can you help me too?:)
  Thanks!
  www.descude.com

  AtbildētDzēst

Nodrošina Blogger.